Poslanie

S konceptom mastermind skupín som sa stretlo už dávno, keď som čítal knihu od Napoleona Hilla – Mysli a zbohatni. V tejto knihe sa „mastermind principle“ spomína a Hill tvrdí, že pre úspech človeka je to mimoriadne nápomocný prvok.  Doslova hovorí, že princíp mastermind dáva „absolute protection against failure“ (absolútnu ochranu pre neúspechom).

Keď dozrel čas, začal som si k tejto téme študovať bližšie. Všimol som si, že vo svete tento koncept funguje a ľudia vďaka tomu dosahujú lepšie výsledky a napredujú za svojimi snami. U nás je tento koncept zatiaľ rozvinutý len veľmi málo. Založil som si teda vlastnú mastermind skupinu a následne aj tento blog, pretože som videl, že v slovenčine k tejto téme nie sú na internete žiadne informácie!

Vždy som chcel nejako pomôcť rozvoju spoločnosti a prispieť rukou k dielu na našej spoločnej ceste k lepšiemu a bohatšiemu svetu. Práve mastermind skupiny podľa mňa dokážu urýchliť progres v ľuďoch. Preto som založil tento blog, aby som robil tomuto konceptu trochu osvety. Sme malá krajina a aby sme sa tu mali dobre, musíme sa zdokonaľovať a napredovať. 🙂 Každý, aj malý krôčik správnym smerom, je krok vpred.

Jaro Satori

Podnikám na internete - založil som a 3 roky vediem internetový obchod Dedoles.sk. Mám rád knihy, prírodu, sebarozvoj, šport, písanie a umenie.

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *